O autorze

Mam na imię się Jerzy. Nie jestem ekonomistą, z wykształcenia jestem inżynierem i uważam, że żeby dobrze zarządzać swoimi finansami nie potrzeba ogromnej wiedzy. Wystarczą podstawy ekonomii i odrobina dobrej woli.
Założyłem ten blog o finansach, żeby przedstawiać finanse z punktu widzenia przeciętnego Kowalskiego i jego rodziny. Najważniejsza tematyka którą chcę się zająć to zarabianie, oszczędzanie i mądre wydawanie pieniędzy.

Będę starał się więc nie wciskać wam „produktów finansowych”, które tak na prawdę są kredytami. Na blogu znajdą się moje własne przemyślenia. Staram się, aby wszystko o czym piszę w formie porad było przeze mnie sprawdzone. Chcę również uczulać Was na to, żeby o ile to możliwe nie zadłużać się! Kredyt powoduje, że jesteśmy niewolnikami banków. To sytuacja niedopuszczalna! Przeważnie to co znajduje się na blogu już wprowadziłem w swoje życie.

Pisząc ten blog stawiam sobie również cele finansowe, bo inaczej bezsensem było by pisanie dla samego pisania. Zobacz jakie są moje aktualne cele finansowe.

Blog nie jest sponsorowany przez żaden bank, ani inną instytucję finansową.