10 komentarzy

 1. Janusz
  18 lutego 2011 at 14:44 |

  Produkty bankowe które wspomniałeś są świetną metodą na zatrzymanie klienta. Osobiście sam skorzystałem z takiej ofert i w sytuacji gdzie zastanawiałem się nad zmianą banku właśnie „produkty bankowe” mnie powstrzymały. Mając wszystko w jednym miejscu (logowanie się tylko do jednego kąta internetowego)jest mi łatwiej. Niestety ale jesteśmy leniwi i to wykorzystują banki i inni, choćby operatorzy telefonii komórkowej. Niestety robią to na nasze własne życzenie, więc pretensje miejmy do siebie !!!

 2. Janusz
  18 lutego 2011 at 22:03 |

  Nie były to promocje tylko informację że mogę się starać o to czy tamto. Mając to w pamięci skorzystałem z oferty ale dopiero po jakimś czasie gdy rzeczywiście tego potrzebowałem . Dodatkowo kolega korzysta z usług tego samego banku i powiedział mi że na dana chwilę mają dobrą ofertę w tym zakresie. Ogólnie jestem świadomy tego że oferta „mojego” banku nie musi być lepsza od innych tylko dlatego że jestem ich klientem.

 3. Łukasz
  19 lutego 2011 at 16:39 |

  Ja od wielu lat korzystam z mBanku i pewnie nie zmienił bym go nawet jakby nagle stał się mniej konkurencyjny od innych banków. Powód – przyzwyczajenie. Nie lubię zmian i nie wyobrażam sobie zmiany banku. Tak po prostu:)

 4. Mariusz
  7 kwietnia 2011 at 08:11 |

  @Jerzy
  „Do niedawna w bankach były lokaty z jednodniową kapitalizacją co dawało odsetki wyższe od podatku Belki, ale teraz już tego nie ma.”
  Jak to nie ma? A chociażby konto oszczędnościowe w Eurobanku, gdzie odsetki są kapitalizowane codziennie? Chyba Pan nie ma rozeznania w rynku skoro padło stwierdzenie: „(…)ale teraz już tego nie ma.”
  Co do mBanku, to też u nich mam konto, bo spełnia ono wszystkie punkty wymienione w tym poście. Jedynie ofertę lokat maja słabą, chociaż lokata z codzienną kapitalizacją też jest.
  Ostatnio założyłem konto z podwyżką w BGŻ. W sumie zrobiłem to tylko dlatego, żeby zarobić kilkanaście złotych dodatkowo za to, że wpłynie do nich moja pensja z etatu. Jeżeli promocja się skończy to prawdopodobnie konto u nich zlikwiduję, bo karta debetowa kosztuje u nich 5zł miesięcznie.
  @Łukasz
  „Nie lubię zmian i nie wyobrażam sobie zmiany banku. ”
  Ja też nie lubię zmian i przyznam, że trochę z oporem założyłem konto w BGŻ. Tego w mBanku oczywiście się nie pozbyłem. Jest darmowe, więc mi nie przeszkadza i zawsze mogę do niego wrócić jak warunki w BGŻ się pogorszą. Po prostu nie dajmy się doić przez bankierów tylko dlatego, że trudno nam zmienić przyzwyczajenia.

 5. Mariusz
  7 kwietnia 2011 at 20:09 |

  post jest z 14 lutego tego roku, więc wtedy były takie lokaty.
  PS: dzięki za odpowiedź

 6. Mariusz
  7 kwietnia 2011 at 20:29 |

  @Jerzy
  Masz rację.
  Oczywiście nie zamierzałem się spierać. Dzięki za dyskusję.

Comments are closed.