8 komentarzy

 1. Paweł Stopka
  20 lutego 2011 at 20:40 |

  Witam ! Widzę, że blog zaczyna się rozpędzać 😀 , powodzenia -odnośnie tematu faktycznie tak jest, że ludzie nie wiedzą bądź nie chcą podjąć sił na to, żeby zastanowić się racjonalnie nad spłatą swoich zaległości i wyjściem z długów.

  Pozdrawiam Paweł

 2. Janusz
  23 lutego 2011 at 18:52 |

  To ja może podrzucę przykład na dodatkowe zajęcie. Mianowicie płatne badania rynku. Byłem dwa razy. Dostaje się kasę (dobrą jak)za wypowiadanie swojego zdania w danej dziedzinie. Więc nie trzeba żadnego przygotowania. Nie polecam takich badań w formie internetowej… ale na ten temat to by można jeszcze dużo napisać.

 3. Richmond
  29 marca 2011 at 22:18 |

  Najbardziej oplacalna opcja to splata dlugow, ktore sa najwyzej oprocentowane. To jest racjonalne i czysto matematyczne podejscie.

  Splata najmniejszego zadluzenia daje efekt psychologiczny, ale nie jest najbardziej oplacalna wersja.

 4. Bartłomiej
  2 kwietnia 2011 at 08:45 |

  Jak dla mnie najlepszym wyjściem byłoby szybciej spłacać dług wyżej oprocentowany. Ale na razie nie mam żadnych kredytów. A pomału przymierzam się do hipotecznego.

 5. Karolina
  Karolina
  13 lutego 2012 at 14:38 |

  Kiedyś miałam problemy finansowe (około tysiąca złotych różnych drobnych długów, ale przy moich kilkusetzłotowych dochodach to była masakra) i wykorzystałam właśnie ten sposób na poradzenie sobie z nimi. Było strasznie, kombinowałam jak koń pod górkę, ale udało się. Chęć do życia przywracała mi kartka przypięta nad biurkiem, z której stopniowo wykreślałam długi (np. zarobiłam 55 zł, 38 wydałam na jedzenie i proszek do prania, a pozostałe 17 odejmuję od rachunku za prąd. I tak codziennie). Nim lato się skończyło, kartka z poskreślanymi długami uroczyście wylądowała w koszu 🙂

Comments are closed.